На Прикарпатті упродовж двох днів у місті Яремче відбувається Міжнародний водний форум, присвячений перспективам розвитку водної галузі


08:09
25.01.2019
У його роботі беруть участь заступник директора департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України Віктор Токаренко, народний депутат України Альона Бабак, представник Світового банку Івайло Хрістов Колев, представник Асоціації міст України Олег Гарник, а також начальник управління ЖКГ департаменту будівництва ЖКГ, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ігор Гунін і начальник Дністровського басейнового управління водних ресурсів Роман Михайлюк.

У рамках форуму відбулася презентація виставки «Сучасні технології та обладнання для модернізації водопровідно-каналізаційного господарства». Також пройдуть засідання «круглих столів», зустрічі з експертами та екскурсії на об’єкти водопровідно-каналізаційного господарства області.

Основною метою заходу є розробка стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, покращення стану водних ресурсів, налагодження співпраці.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп