На Прикарпатті визначено номінантів, які допущені до ІІІ конкурсного  туру з призначення премії імені Василя Стефаника в галузі літератури


08:02
08.05.2019
Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії з призначення премії імені Василя Стефаника в галузі літератури (І, ІІ конкурсного туру).

Учасниками комісії було розглянуто подані творчі роботи у номінаціях «Поезія», «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)» та «Проза».

У результаті оцінювання творчості домінантів, комісією, до третього туру допущенні робота Марії Федунь у номінації «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)», а саме, «Українські подорожі: західноукраїнська мемуаристика перших десятиріч ХХ століття» та у номінації «Проза» роботи Любомири Долішньої – книжка «Життя прекрасне» і Тані П’янкової – книжка «Сонце в подолку».

Додамо, що свої відгуки та пропозиції до 13 травня можна надсилати:

- в електронному вигляді на електронну пошту управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації – e-mail: if.kult@i.ua

- у друкованому вигляді за адресою:

76004, м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, каб.541, тел. – (0342) - 55-19-41.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп