В Івано-Франківську передбачають встановити граничний тариф за проїзд у міському автотранспорті загального користування в розмірі 2.50 грн. Буде громадське обговорення


13:56
02.08.2013
2 серпня в Івано-Франківську пройдуть відкриті громадські обговорення проекту рішення міської ради щодо тарифів за проїзд у міському автотранспорті загального користування. Розпочнеться обговорення о 15.00 в приміщенні Українсько-Канадського СП «МБЕРІФ-Бізнес-Центр» (вул.Дністровська,26, ІІ поверх, зал засідань).

Мета цього проекту, як зазначають в Івано-Франківському міськвиконкомі, встановити граничний розмір тарифу за проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування для перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на підставі Договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах. Проектом рішення передбачається встановити граничний тариф за проїзд у міському пасажирському автотранспорті загального користування в розмірі 2.50 грн.

Довідково

Відповідальний за проведення громадських слухань: начальник відділу підтримки та розвитку підприємництва управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради С. Руденко

З текстами проектів рішень та аналізами регуляторних впливів можна ознайомитись у департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку (вул. Незалежності, 7, 3-22-12 http://www.mvk.if.ua/, розділ «Регуляторна політика» / «Проекти та аналізи впливу».

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп