На Прикарпатті правом на отримання публічної інформації скористалися 55 осіб


12:17
13.11.2013
Як повідомили в управлінні обслуговування платників податків ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області з початку року на адресу органів Міндоходів в Івано-Франківській області надійшло 55 запитів на отримання публічної інформації. Своїм правом щодо реалізації норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині отримання інформації скористалися 24 громадянина, 9 фізичних осіб-підприємців, 14 юридичних осіб, 2 громадські організації та одне об'єднання громадян без статусу юридичної особи.

Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло на адресу ГУ Міндоходів в області - 25 запитів, ДПІ у м. Івано-Франківську - 15 запитів, Тисменицької ОДПІ - 6 запитів.

Найчастіше до органів Міндоходів регіону зверталися для отримання інформації щодо діяльності відомства або окремих підприємств, а також стосовно проведення документальних перевірок суб’єктів господарювання.

Відповіді на всі запити надано відповідно до чинного законодавства. Три запити надіслано до виконання відповідному розпоряднику інформації, про що повідомлено запитувачів.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Івано-Франківській області

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп