Василь Чуднов: Високими спортивними результатами прикарпатські студенти піднесли імідж не лише Галичини, а й додали плюсів міжнародному авторитету України


13:35
16.11.2013
Вручаючи нагороди переможцям XVII Всесвітньої літньої Універсіади, що відбулася у Казані, голова обласної державної адміністрації Василь Чуднов з приємністю зазначив: виправдавши довір’я своїх наставників, продемонструвавши самовідданість, волю до перемоги, студенти з Прикарпаття своїми високими результатами «піднесли імідж не лише Івано-Франківської області, Галичини, де здавна шанують спорт, культивують здоровий спосіб життя, а й додали плюсів міжнародному авторитету України».

«Запевняю вас, що робитиму усе від мене залежне, щоб множилися спортивні досягнення прикарпатців, щоб нашим спортсменам, їхнім наставникам- педагогам працювалося комфортно»,- сказав голова облдержадміністрації Василь Чуднов.

За дорученням Міністерства освіти і науки України володарів спортивних нагород привітав голова Комітету з фізичного виховання та спорту Євген Баженков. Депутат обласної ради Дмитро Дзвінчук, професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу побажав юнакам і дівчатам розвивати волю до перемоги і не зупинятися на досягнутому.

Медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» та грошовою премією нагороджено вихованку Долинської ДЮСШ Ілону Семків – майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, срібну призерку чемпіонату світу серед юніорок, чемпіонку Європи серед юніорів, срібну призерку чемпіонату світу серед кадетів, триразову чемпіонку Європи серед кадетів. За досягнення високих спортивних результатів спільною грамотою голів облдержадміністрації та обласної ради відзначено Марту Бойчук, срібну призерку з кульової стрільби XXVII Всесвітньої літньої Універсіади, Олену Сайко, срібну призерку з боротьби самбо XXVII Всесвітньої літньої Універсіади та Романа Бочкура, учасника XXVII Всесвітньої літньої Універсіади, майстра спорту України міжнародного класу з футболу. Результат успішних спортивних виступів учнівської і студентської молоді – це чимала заслуга їхніх наставників. Спільні грамоти голів обласної державної адміністрації та обласної ради за високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток спорту отримають кращі тренери-викладачі ДЮСШ області: Богдан Аліман – старший тренер-викладач з гандболу Городенківської ДЮСШ; Максим Кравченко – тренер-викладач з вільної боротьби Долинської ДЮСШ, заслужений тренер України; Василь Кушнір – тренер-викладач з настільного тенісу Івано-Франківської ОДЮСШ.

За багаторічну сумлінну працю та значний внесок у розвиток спорту області грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагородять фахівців у галузі фізичного виховання області.

Дипломи Івано-Франківського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту і грошові винагороди отримають учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківщини, які протягом навчального року стали чемпіонами Європи та України з обраних видів спорту.

За добрі результати своїх вихованців у міжнародних чемпіонатах чимало тренерів-викладачів отримали грамоти департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Спільно з департаментом освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації обласне відділення визначило і кращих фахівців галузі фізичного виховання Івано-Франківської області, учителів фізичного виховання, методистів, тренерів.

У ХІ обласній літній Універсіаді серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації з 15 видів спорту вихованці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу здобули лідерство. Другий результат показали студенти Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, на третьому місці - студенти коледжу фізичного виховання Київського національного університету фізичного виховання та спорту України.

Серед 19 професійно-технічних навчальних закладів області протягом 2012/2013 року проведено спартакіади з 9 видів спорту. За високі результати у змаганнях кращі ПТНЗ також удостоєні кубків та грамот обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Довідково

Указом Президента України № 392/2013 від 25 липня 2013 року за досягнення високих спортивних результатів у ХХVІІ Всесвітній літній Універсіаді в Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України Марту Бойчук та Олену Сайко удостоєно ордена княгині Ольги ІІІ ступеня.

Прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп