На Прикарпатті встановлено статус особи, постраждалої від торгівлі людьми


14:29
16.11.2013
Проблема протидії торгівлі людьми є багатоплановою і вимагає зусиль як окремих органів влади та правоохоронних органів, так і суспільства загалом.

Основними напрямами державної політики у сфері протидії торгівлі людьми є попередження торгівлі людьми, боротьба із злочинністю, пов’язаною з торгівлею людьми та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про протидію торгівлі людьми» місцеві державні адміністрації виконують функції щодо збору, узагальнення та подання до Міністерства соціальної політики України документів на встановлення статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми.

Завдання із забезпечення взаємодії суб’єктів надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми в Івано-Франківській області покладено на управління сім’ї і молоді департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної адміністрації, а особою, відповідальною за встановлення статусу визначено головного спеціаліста відділу сімейної політики та оздоровлення Ірину Кравчук (55-19-77, 55-18-61).

Станом на за встановленням статусу до департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту обласної адміністрації звернулася одна особа. Відповідальним структурним підрозділом проведено низку заходів щодо збору інформації та необхідних для встановлення статусу документів, визначено потреби особи та можливі види допомоги.

7 листопада, в результаті проведеної відповідальним підрозділом роботи, Міністерством соціальної політики України встановлено статус постраждалого від торгівлі людьми даній особі терміном на 1 рік. В даний час складається план реабілітації, що ґрунтується на попередньо здійсненій оцінці потреб.

Прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп