Прикарпаття: в області створено сільські бізнес-центри


13:02
05.12.2013
Їх відкриття пов’язане з реалізацією в області проекту «ЕКОНЕТ – мережа економічного розвитку слаборозвиненої транскордонної території»‚ започаткованого в межах програми транскордонного співробітництва ЄІСП «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна».

«Мова йде про створення сільських бізнес-центрів, - повідомив на підсумковій зустрічі з координаторами, експертами і партнерами проекту директор департаменту економіки облдержадміністрації Володимир Попович. – Це для нас стало новим, адже на практиці бізнес-центри на Прикарпатті є у містах обласного значення, районних центрах, а от у сільській місцевості такий варіант - перший».

У центрах сільського підприємництва створено можливості для отримання знань зі стратегічного бізнес-планування, організаційного менеджменту, управління проектами, а також надання інформації суб’єктам підприємницької діяльності про доступ до фінансових ресурсів та кредитування бізнесу.

Під час реалізації проекту, який має важливе значення в контексті завдань Глави держави щодо розвитку територій, визначено стратегію підтримки малого та середнього бізнесу у сільській місцевості. У Войнилові, на думку експертів, необхідно сприяти роботі підприємців, які надають послуги з технічного обслуговування автомобілів, швейній та харчовій галузях. А у с. Зелена, як зазначалося, потрібно зосередитися на сільському туризмі.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп