На Прикарпатті про небезпеку СНІДу – мовою плакатів


12:50
05.12.2013
«Такий конкурс є традиційним і проводиться упродовж майже п’ятнадцяти років, - розповіла методист державного центру естетичного виховання Катерина Медвідь. – Учасники конкурсу – це студенти вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації та учні професійно-технічних учбових закладів області».

Цього року на конкурсі представлено 50 робіт, 41 з них розмістили на виставці, яка триватиме три дні. Після цього плакати, в основі яких бажання посприяти вирішенню однієї з найболючіших проблем людства, демонструватимуться в різних освітянських установах краю. З-поміж інших прикарпатська молодь зможе оглянути роботи переможців конкурсу - студентки Івано-Франківського базового медичного коледжу та учнів Надвірнянського ПТУ№ 11 і вищого художнього професійного училища № 3 в обласному центрі.

«Дуже серйозна ситуація зі СНІДом у світі, - наголошує директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Мельник. – 250 мільйонів хворих на цю недугу, 8 тисяч з них помирають кожен день. Попередження хвороби – справа не лише медиків, а й освітян, соціальних працівників, журналістів. Ми повинні всі разом долучитися до вирішення такої проблеми».

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп