На Прикарпатті нагородили лауреатів премії ім. Володимира Полєка


08:07
23.10.2014
Щорічно нагородження проводиться у стінах Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, так як Володимир Полєк був професором цього університету та тривалий час працював у ньому.

Цьогоріч лауреатами премії стали завідувач кафедри органічної та аналітичної хімії Інституту природничих наук, доцент Іван Миронюк, доцент кафедри історії України, заступник директора Інституту історії, політології і міжнародних відносин Михайло Сигидин та директор Коломийського педагогічного коледжу Валерій Ковтун.

– ми маємо достойних лауреатів, – підкреслив заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович. – Велика подяка їм за те, що, незважаючи на всі можливі труднощі та перешкоди, вони продовжують займатися діяльністю, яка, насамперед, скерована на вивчення та дослідження історії Прикарпаття.

Приєднався до слів привітань і начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак. Він вважає, що дослідники, які працюють на ниві вивчення історії рідного краю, повинні мати не лише моральну, але інколи матеріальну сатисфакцію.

– Дуже приємно, що ті історичні розвідки, які представлені цьогоріч, є надзвичайно вагомими, – зазначив він. – Зараз ми живемо у досить складний час, триває боротьба не тільки за державні кордони, але й кордони української душі. Тому ця премія є знаковою та важливою.

Організатори церемонії вручення премії висловили сподівання на те, що у майбутньому її лауреатами стануть також ентузіасти музейної справи.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп