На Прикарпатті вшанували людей похилого віку


08:56
18.07.2018
У Рожнятівському народному домі відбувся святковий вечір-зустріч для літніх людей «Тепло золотого віку». Організатори свята – територіальний центр соціального обслуговування районної ради, відділ культури РДА, центральна районна бібліотека.

На свято запросили людей поважного віку – представників інтелігенції Рожнятівщини, просвітян, ветеранів праці, членів Союзу українок, клубу «Золотий вік», активістів громадсько-патріотичного життя краю, друзів бібліотеки. Присутніх привітали представники влади району та селища.

Тепла, радісна атмосфера свята не залишила байдужими нікого у залі. Тому, не зважаючи на роки, сильні та молоді духом люди золотого віку знайшли час і для співу, і для спогадів, і для щирих привітань один одного, і для суму за тими, кого вже немає поруч, і, звісно ж, для надії на майбутнє.

Атмосферу свята створювали музичний дует Ігоря Тринчука та Олександра Левицького, звучали пісні у виконанні юної співачки Ірини Томків.

Брали активну участь у проведенні свята і запрошені гості. Серед них – барвистий виступ членів «Просвіти» села Ціневи, порадував професійном виконанням музичних творів камерний хор «Просвіти» села Красне (керівник Володимир Ілиняк), підтримали літню забаву в народному домі учасники фольклорного колективу «Надвечір’я» села Сваричів (керівник Василь Яцків). Задушевні ліричні пісні звучали у виконанні учасників осередку союзу українок села Сваричів (керівник Ганна Рибчак) та Союзу українок Рожнятова (керівник Світлана Діденко). У виступах звучали авторські вірші про рідне село, українські народні пісні, ліричні твори, коломийки а також гуморески від жителя села Сваричів Василя Савчука.

Вдячні глядачі супроводжували виступи аплодисментами та своїми добрими посмішками, а ще співали пісні, кружляли у вальсі, танцювали «голубку», брали участь у конкурсах та розвагах.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп