На Прикарпатті сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи отримають кошти для розвитку


14:19
22.09.2020
Під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького проведено онлайн-нараду з питань виробництва техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 7 лютого 2018 року № 106 (із мінами).

Під час наради, у якій взяли участь в. о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степан Вінтонович та фахівці департаменту, обговорено можливість вироблення техніки та обладнання, відповідно до заявлених потреб сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, та подання заводами-виробниками заявок на включення нової продукції до переліку вітчизняної техніки та обладнання, формування якого здійснює Мінекономіки.

Зазначалося, що в області функціонує 89 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, з яких 2 створено в поточному році. То ж державна фінансова підтримка напрямку забезпечить подальший розвиток сільськогосподарської кооперації на Прикарпатті.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп