Садівникам Прикарпаття частково відшкодують вартість садивного матеріалу


06:55
20.11.2020
Обласною комісією із надання фінансової підтримки розвитку галузей виноградарства, садівництва і хмелярства проведено огляд плодово-ягідних насаджень у суб’єктів господарювання - юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців, які у цьому році подали пакети документів на часткове відшкодування вартості за придбаний садивний матеріал плодово-ягідних культур та проведені роботи із встановлення систем крапельного зрошення та придбання матеріалів, необхідних для проведення таких робіт.

За результатами огляду обласною комісією встановлено і підтверджено фактичний обсяг виконаних робіт з посадки нових плодових та ягідних насаджень зокрема, монтаж систем краплинного зрошення у господарствах претендентів на державне відшкодування.

Довідково:

Цьогоріч на отримання державної підтримки претендують вісім господарств із Городенківського, Долинського, Рогатинського, Рожнятівського, Тисменицького районів. Садівникам області частково компенсують вартість садивного матеріалу та проведених робіт із встановлення систем крапельного зрошення у сумі понад 7 млн. грн. Крім того ще одне новостворене господарство з Тлумацького району подало документи на часткове відшкодування за встановлення лінії з переробки плодів і ягід. Відповідні відомості направлені до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп