На Прикарпатті керівник Івано-Франківської області зустрівся з румунськими дипломатами


08:00
28.01.2021
Голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук провів зустріч із Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Іриною – Лореданою Стенкулеску та консулом Даном Константіном

В ході діалогу обговорили стан і перспективи подальшої співпраці. Відзначалося, що Прикарпаття має тісні стосунки із сусідньою державою, особливо в науково-технічній, торговельно-економічній та культурній сферах. У рамках програм «Румунія-Україна» та «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» область безпосередньо з румунськими партнерами втілює 24 проєкти у сфері охорони здоров’я, туризму, освіти, охорони навколишнього середовища та безпеки.

Керівник області та Генеральний консул обмінялися думками щодо стану впровадження реформи децентралізації в Україні та напрацювань у рамках програми прикордонного співробітництва (ППС). Окрему увагу звернуто на перспективи відкриття пункту перетину між Україною та Румунією у Верховинському районі. Адже це дозволить спростити пряму комунікацію жителів з того і цього боку кордону.

«Румунія є одним із найбільш жорстких критиків політики Кремля та послідовно виступає за посилення санкційної політики ЄС. Саме тому наша подальша співпраця є дуже важливою. шня зустріч стала черговим кроком для поглиблення партнерства – на нас чекає продуктивна робота», - наголосив Андрій Бойчук.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп