На Прикарпатті реєстрація аграріями податкових накладних під контролем


09:16
29.01.2021
Відбулася чергова селекторна онлайн нарада під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького. Розглянуто питання щодо розблокування податкових накладних, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі.

Участь у заході взяли керівники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, головного управління державної податкової служби в області та Івано-Франківського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

На нараді наголошено, що з метою вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо) в регіонах створені робочі групи.

Обласна робоча група на своїх засіданнях розглянула всі звернення сільськогосподарських товаровиробників, яким дано роз’яснення щодо розблокування податкових накладних. У результаті такої співпраці, після надання головному управлінню державної податкової служби в області агроформуваннями первинних документів та графіка сплати податків, податкові накладні були розблоковані.

Робоча група і надалі співпрацюватиме із сільськогосподарськими підприємствами та надаватиме їм фахову консультативну допомогу у врегулювання проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних.

Про це повідомили у Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Це цікаво


Реклама

Цікаво

Кіно

Новости от KINOafisha и TVgid
Загрузка...
Загрузка...

Рекламна інформація

Підписатися

Погода на Прикарпатті

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини

Новини України

На правах реклами

Гороскоп