Спорт-світ

08:53
23.11.2018
Вихованець Рогатинської СДЮСШОР на чемпіонаті України здобув золоту нагороду

Вдалий виступ Рогатинської СДЮСШОР на чемпіонаті України з пневматичної зброї, який відбувся 14-20 листопада.

Вихованець Рогатинської СДЮСШОР та Івано-Франківської ШВСМ Денис Ворона у вправі ПП-3 увійшовши в фінал восьми кращих здобув золоту нагороду. У вправі мікст Денис з Оленою Железняковою... Детальніше ]

09:16
04.11.2018
Долинянин здобув золото на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Вихованець відділення греко-римської боротьби Долинської ДЮСШ Едуард Стрільчук здобув золото з греко-римської боротьби у ваговій категорії 55 кг чемпіонату України, який проходив з 26 по 29 жовтня в м. Харків серед юнаків 2002-2003 р.н.

До участі в чемпіонаті України спортсмена готували... Детальніше ]

08:06
24.10.2018
На Прикарпатті спортсмени Надвірнянщини здобули перемогу на Чемпіонаті світу з самбо

Керівники району привітали спортсменів Надвірнянщини, які завоювали високі нагороди на Чемпіонаті світу з самбо серед юнаків та дівчат до 18 років та юніорів,юніорок до 20 років.

Спортсмени тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Євгенія Боднарука, представляють Надвірнянську... Детальніше ]

08:17
09.10.2018
Підняття прапору НОК на честь ЮОІ-2018 на Івано-Франківщині

З нагоди відкриття ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор у аргентинському Буенос-Айресі в Івано-Франківську, в коледжі фізичного виховання Національного університету фізичної культури та спорту, відбулася церемонія підняття олімпійського прапору.

На заході були присутні: майстри спорту України... Детальніше ]

08:28
18.09.2018
Олімпійський урок для п’ятикласників на Івано-Франківщині

У Тисменецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів, що в Івано-Франківській області, відбувся Олімпійський урок для п’ятикласників. За програмою заходу діти мали змогу поспілкуватися на спортивну тематику з гостями заходу, позмагатися у легкоатлетичних та ігрових естафетах, показати, як... Детальніше ]

09:01
06.09.2018
Прикарпаття: на Коломийщині відбувся ветеранський турнір з футболу присвячений пам‘яті Мирослава Назарука

У неділю в селищі Отинія Коломийського району відбувся ветеранський турнір з футболу присвячений пам‘яті Мирослава Назарука. Участь у заході взяли три команди, а саме з Матеївців, Лісного Хлібичина та Отинії.

У запеклій боротьбі переможцем турніру стала команда «Славія» (Отинія), друге... Детальніше ]

08:23
18.07.2018
Прикарпатський спортсмен здобув бронзу на чемпіонаті світу

Як поінформували в управлінні спорту облдержадміністрації, минулого тижня у фінському місті Темпере завершився чемпіонат cвіту серед юніорів з метання молота. Призером чемпіонату став прикарпатський спортсмен Михайло Гаврилюк.

Вихованець Івано-Франківської ОДЮСШ, чемпіон Європи серед юнаків Михайло... Детальніше ]

08:38
12.07.2018
Прикарпаття: на Рожнятівщині лісівники облаштували рекреаційну зону

У ДП «Брошнівське ЛГ» приділяють велику увагу благоустрою лісових територій, будівництву рекреаційних зон та впорядкуванню місць відпочинку. Минув рік відтоді, як було відкрито відпочинковий комплекс «Конвалія», який став своєрідною візитівкою Рожнятівщини та одним із улюблених місць відпочинку... Детальніше ]

08:03
10.07.2018
Прикарпатські спортсмени відзначилися на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Минулого тижня у місті Хмельницькому проходив кубок України серед чоловіків та чемпіонат України серед жінок з вільної боротьби. Прикарпатські спортсмени – у числі призерів змагань.

Зокрема, вони здобули три золоті та одну срібну нагороди у своїх вагових категоріях: Ілона Семків (50 кг) - перше... Детальніше ]

09:21
20.06.2018
На Прикарпатті коломиянин завоював на чемпіонаті світу чотири нагороди

З 10 по 17 червня в м. Калгарі (Канада) проходив чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок.

За збірну команду України серед юнаків до 18 років виступав коломиянин Ігор Оробець у ваговій категорії до 105 кг.