Спорт-світ

08:09
17.07.2019
Прикарпатських спортсменів удостоєно державних нагород

Указом Президента України Володимира Зеленського № 522/2019 за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у Мінську (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України прикарпатські спортсмени нагороджені державними... Детальніше ]

08:18
27.03.2019
Прикарпатські волейболісти стали чемпіонами України серед команд першої ліги

На вихідних у Чернівцях завершився чемпіонат України з волейболу серед команд першої ліги.

Тут пройшли матчі ІІ туру фіналу, за підсумком яких і визначився новий володар трофею. Перед буковинським міні-турніром на вершині фіналу розташувались спортивний клуб «Прибилів» та волейбольний... Детальніше ]

08:04
13.03.2019
На Прикарпатті галичанка Аліна Левицька повернулася додому із бронзою

У сербському місті Новий Сад відбувався чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби.

Блискуче виступила на турнірі жіноча збірна України, здобувши сім медалей у десяти вагових категоріях і посівши друге загальнокомандне місце.

У складі жіночої збірної України брала участь і наша... Детальніше ]

08:53
23.11.2018
Вихованець Рогатинської СДЮСШОР на чемпіонаті України здобув золоту нагороду

Вдалий виступ Рогатинської СДЮСШОР на чемпіонаті України з пневматичної зброї, який відбувся 14-20 листопада.

Вихованець Рогатинської СДЮСШОР та Івано-Франківської ШВСМ Денис Ворона у вправі ПП-3 увійшовши в фінал восьми кращих здобув золоту нагороду. У вправі мікст Денис з Оленою Железняковою... Детальніше ]

09:16
04.11.2018
Долинянин здобув золото на чемпіонаті України з греко-римської боротьби

Вихованець відділення греко-римської боротьби Долинської ДЮСШ Едуард Стрільчук здобув золото з греко-римської боротьби у ваговій категорії 55 кг чемпіонату України, який проходив з 26 по 29 жовтня в м. Харків серед юнаків 2002-2003 р.н.

До участі в чемпіонаті України спортсмена готували... Детальніше ]

08:06
24.10.2018
На Прикарпатті спортсмени Надвірнянщини здобули перемогу на Чемпіонаті світу з самбо

Керівники району привітали спортсменів Надвірнянщини, які завоювали високі нагороди на Чемпіонаті світу з самбо серед юнаків та дівчат до 18 років та юніорів,юніорок до 20 років.

Спортсмени тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Євгенія Боднарука, представляють Надвірнянську... Детальніше ]

08:17
09.10.2018
Підняття прапору НОК на честь ЮОІ-2018 на Івано-Франківщині

З нагоди відкриття ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор у аргентинському Буенос-Айресі в Івано-Франківську, в коледжі фізичного виховання Національного університету фізичної культури та спорту, відбулася церемонія підняття олімпійського прапору.

На заході були присутні: майстри спорту України... Детальніше ]

08:28
18.09.2018
Олімпійський урок для п’ятикласників на Івано-Франківщині

У Тисменецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів, що в Івано-Франківській області, відбувся Олімпійський урок для п’ятикласників. За програмою заходу діти мали змогу поспілкуватися на спортивну тематику з гостями заходу, позмагатися у легкоатлетичних та ігрових естафетах, показати, як... Детальніше ]

09:01
06.09.2018
Прикарпаття: на Коломийщині відбувся ветеранський турнір з футболу присвячений пам‘яті Мирослава Назарука

У неділю в селищі Отинія Коломийського району відбувся ветеранський турнір з футболу присвячений пам‘яті Мирослава Назарука. Участь у заході взяли три команди, а саме з Матеївців, Лісного Хлібичина та Отинії.

У запеклій боротьбі переможцем турніру стала команда «Славія» (Отинія), друге... Детальніше ]

08:23
18.07.2018
Прикарпатський спортсмен здобув бронзу на чемпіонаті світу

Як поінформували в управлінні спорту облдержадміністрації, минулого тижня у фінському місті Темпере завершився чемпіонат cвіту серед юніорів з метання молота. Призером чемпіонату став прикарпатський спортсмен Михайло Гаврилюк.

Вихованець Івано-Франківської ОДЮСШ, чемпіон Європи серед юнаків Михайло... Детальніше ]